Domki nad morzem
668 197 977
genaker@genaker.pl
Domki nad morzem Jastrzębia Góra

WARUNKI REZWERWACJI

W celu dokonania rezerwacji lub otrzymania szczegółowej informacji o obiekcie i wolnych terminach konieczny jest kontakt telefoniczny.

Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30 % wartości całego pobytu na rachunek bankowy. Brak przedpłaty w podanym przez nas terminie oznacza rezygnację z wczasów. Po otrzymaniu zadatku wysyłamy zwrotnie potwierdzenie rezerwacji drogą mailową.

Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku wcześniejszej rezygnacji lub nie przybycia w dniu przyjazdu. Rezerwacja dotyczy całości pobytu, stąd nie ma możliwości „odespania” zadatku lub częściowej odpłatności za skrócony pobyt. Całą płatność należy dokonać w chwili wydania kluczy. W przeciwnym razie wiąże się to z utratą zadatku i z rezygnacją z wczasów.


DANE DO PRZELEWU

Bank Millennium S.A.
nr konta: 60 1160 2202 0000 0005 3057 9054
Domki Genaker
ul. Kuracyjna 1
84-104 Jastrzębia Góra


W opisie przelewu należy podać: imię i nazwisko, termin pobytu, telefon oraz adres mailowy w celu przesłania potwierdzenia rezerwacji.

Przy przyjeździe pobieramy kaucję w wysokości 300zł na poczet ewentualnych strat i/lub w przypadku pozostawienie po sobie bałaganu, np. brudnych naczyń, pozostawienie śmieci (potrącamy 100zł).

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przybycia, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.

Niestety nie akceptujemy zwierząt.

ONAS
domki
pokoje
galeria
warunki rezerwacji
Pensjonat Kliwer